Zálesáctví pro celou rodinu

Společně do divočiny

zobrazit info o knize
Nakladatelství Kazda
Vydáno   7/2021
ISBN 978-80-7670-032-1
Překlad Sobkuljak, Martin
Vydání 1.
Počet stran 104
Vazba brožovaná
Formát 170×245
Doporučená cena 298 Kč

O knize

Zažijte společně dobrodružství v divočině. Užijte si pobyt v přírodě na maximum a současně bezpečně. Nahlédněte do tajemství bushcraftu – umění poradit si v divočině za všech okolností a na zálesáckých výpravách vás téměř nic nezaskočí.
Zálesáctví, tedy bushcraft, znamená umět si poradit v divočině za všech okolností. Díky zvládnutí zálesáckých dovedností strávíte s dětmi čas v přírodě aktivně a bezpečně a zažijete nečekaná dobrodružství. Využijte praktické návody z této příručky a v divočině vás téměř nic nezaskočí, i když se vypravíte do neznámých končin či na vícedenní výpravu. A načerpáte také spoustu inspirace pro další zálesácké výzvy. Příručka je určená pro rodiny s dětmi, začínající zálesáky, dobrodruhy i výletníky. Najdete v ní rady a tipy pro pobyt v divoké přírodě, třeba jak nejlépe naplánovat trasu výletu, co si určitě vzít s sebou, jak si postavit přístřešek či vyrobit a používat různé nástroje a současně neničit životní prostředí.

Najdete zde:
tipy na dokonalý rodinný zážitek v divoké přírodě,
zhruba 15 podrobných návodů na zálesácké aktivity, vysvětlené krok za krokem,
jednoduché recepty pro vaření na plynovém vařiči, aby se nasytili malí i velcí dobrodruhové,
spoustu dalších nápadů, které se vám při aktivitách v přírodě mohou hodit: jak se zorientovat v terénu, stopovat zvířata, určovat rostliny a stromy, vázat uzly…

Doporučení:
Share

Související články