Letní minifestival autorského čtení

Veřejné a autorské čtení

16. srpna 17:00 Letní minifestival autorského čtení ve spolupráci s knihkupectvím a antikvariátem Fryč v Liberci

Srdečně zveme na pravidelný letní minifestival, konaný vždy v polovině srpna v hezkém prostředí atria Domu čtení, tentokrát s hosty knihkupectví a antikvariátu Fryč v Liberci. Už sedmým rokem se takto můžete sejít s různými autory, letos i s knihkupci a antikváři jednoho z největších knihkupectví a antikvariátu v České republice, které existuje již od roku 1990 a je jedno z kulturních center na severu Čech. Místo pořádání autorských večerů, koncertů, výstav, vystoupení pouličních umělců před vchodem do knihkupectví. Na tomto večeru vystoupí autoři, kteří jsou spojeni s tímto knihkupectvím, tím, že zde v poslední době vystupovali nebo jsou letošními hosty Domu čtení Městské knihovny v Praze.

Začneme v 17 hodin a to přivítáním v osobě majitele knihkupectví Martina Fryče, který krátce pohovoří o historii knihkupectví, ale též vás seznámí s projektem Živá kultura- Živý Liberec. Promluví pak o pořádání literárních akcí v Liberci a nedalekém Jablonci nad Nisou, společně s dramaturgem Domu čtení a jabloneckým rodákem Josefem Strakou, se kterým jednou měsíčně pořádají autorská čtení v prostorách knihkupectví.

Na toto uvedení pak naváží svým čtením tito autoři: prozaik Štěpán Kučera z Jablonce nad Nisou, básnířka Kristýna Montagová z Opavy, autor historické knihy o kole a cyklistice Pavel Eliáš z Liberce, autorka krátkých próz Karla Šťastná z Prahy, prozaik Tomáš Tlapa z Prahy a básník Jakub Nykos Ouhrabka z Liberce.

Doporučení:

Najít další literární akce

TYP
KRAJ
ODKDY datum ve formátu RRRR-MM-DD
ŘAZENÍ
 
Doporučení: