Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Od zápisu do lavice – 10. díl – Nácvik jemné motoriky – střihání a uvolňovací cviky

náhled obálky
Konec aukce: 30. 5. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 190,- Kč
Vydraženo za:

88,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Máte doma dítě ve věku 4–7 let? Hledáte materiál vhodný k uvolnění ruky a nácviku střihání a jemné motoriky? Pak je tato publikace určena právě vám. Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji výše zmíněných dovedností, které mají velký vliv na úspěšné zvládání sebeobsluhy, kreslení, výtvarných činností, psaní, ale i na rozvoj řeči.
Další díl edice Od zápisu do lavice volně navazuje na předchozí sešity a obsahuje celkem 51 pracovních listů. Z toho je 26 cvičení určených k uvolnění ruky – tzv. jednotahovek – 25 pracovních listů se zaměřuje na nácvik střihání a rozvoj jemné motoriky. Jednotahovky představují dráhy v podobě zvířat a různých symbolů, dítě je projíždí plynule i s menší od¬chylkou od dráhy samotné, avšak jedním nepřerušovaným tahem. Cvičení na střihání, lepení a vybarvování jsou propojeny zábavným příběhem dětí z mateřské školy v Nůžkovicích, které se vydávají na školní výlet. Dítě při práci s listy trénuje primárně obratnost ruky, přesnost provedení a plynulost pohybu, plnou soustředěnost na práci a trpělivost. Cvičení postupují od jednodušších úkolů ke složitějším.
Pracovní listy jsou určené dětem od čtyř let, mohou s nimi pracovat ale i předškolní děti, které potřebují některou z dovedností před nástupem do školy docvičit. Sešit doplňují hravé ilustrace Libora Drobného, známého českého výtvarníka, malíře a ilustrátora dětské literatury.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Od zápisu do lavice – 10. díl – Nácvik jemné motoriky – střihání a uvolňovací cviky

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Od zápisu do lavice – 10. díl – Nácvik jemné motoriky – střihání a uvolňovací cviky za velmi příznivou cenu