Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Vikingská sága: Krví a železem

náhled obálky
Konec aukce: 18. 6. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 499,- Kč
Vydraženo za:

245,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Ódine, dopřej mi mou pomstu.
V roce 865 n. l. vtrhnou divocí a bojechtiví Vikingové na saskou půdu, s jasným cílem – získat kořist, dobýt nová území a pomstít smrt jejich legendárního vůdce, Ragnara Lothbroka.
Mezi nimi je Hundr, neohrožený Seveřan se psím jménem a tajemnou minulostí. Připojuje se k posádce zocelených válečníků a k Ivaru Bezkostnému, jednomu z nejznámějších Vikingů v dějinách.
Uprostřed krvelačné invaze pomstylačných synů Ragnara Lothbroka do saské Anglie se Hundr rozhodne přidat k vikingským bojovníkům pod velením jarla Einara Rváče. Jeho cílem je získat si respekt a pověst úspěšného válečníka, aby zazářil před očima Ivara a jeho obávaných bratrů. Avšak aby svého cíle dosáhl, musí nejen bojovat se Sasy, ale také čelit zradě, která číhá uvnitř samotného vikingského vojska.
Hundr musí obstát v invazi, čelit brutálním útokům a hledat své místo v krutém světě Vikingů. Na cestě tímto svižným dobrodružstvím si sáhne na hranice svých schopností a setká se s nezapomenutelnými postavami, které mu změní osud.
Pokud jste fanoušky Bernarda Cornwella, Conna Igguldena, Simona Scarrowa, Davida Gemmella a Gilese Kristiana, pak si toto epické vikingské dobrodružství plné bitev, zrady a napětí zamilujete.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Vikingská sága: Krví a železem

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Vikingská sága: Krví a železem za velmi příznivou cenu