Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Olívie

náhled obálky
Konec aukce: 14. 6. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 474,- Kč
Vydraženo za:

240,- Kč

Poslední příhoz:jajda69

Aukce již byla ukončena!

Olívie
Olívie, mladá hrdinka tohoto příběhu, miluje housle a svou rodinu. Touží po klidném životě, v němž by se mohla věnovat hudbě a sama sobě. Život je však složitý a ne vždy se nám podaří splnit si své sny. Olivie se potácí v problémech, které ji připravují o úsměv, ale situace, které ji hřejí u srdce, jí dodávají víru a sílu pokračovat. A protože osud je nevyzpytatelný, připlete se jí do cesty někdo, kdo ji zasype laskavostí a pochopením.
Olívie a On
Oliviin život se krásně naplnil. Kromě milované hudby se součástí jejích dnů stala i Sofie, stará dáma, kterou si nesmírně zamilovala, a Oliver. Ten vstoupil do jejího života nečekaně. A stejně nečekaně ji jeho přítomnost hřeje a těší. Její srdce je plné lásky. Tito dva lidé jí usnadňují snášet problémy doma, které neberou konce. Ale v životě je jen málo věcí snadných. Ztráta a bolest si k nám pokaždé najdou cestu. Neobcházejí ani Olivii. Jak se s tím vším vyrovná? Naštěstí život nejen bere, ale i dává, a tak Olívia na své cestě potkává nové lidi, kteří léčí její bolavou duši a vrací jí úsměv na tvář.
A teď vám něco řeknu. Když jsem Olivii dopsala, zůstalo mi po ní smutno. Měla jsem ji ráda a v něčem mi byla velmi blízká... Mluvila jsem o svých pocitech s manželem a on mi okamžitě, bez váhání, řekl, že se s ní nemusím loučit, že můžu psát dál... A měl pravdu. Hezké čtení, moji milí. Doufám, že vás pokračování Oliviina života potěší. Psaní se mi líbilo, a to velmi.
Taňa Keleová-Vasilková

Poštovné 95 Kč.

Přečtěte si více o knize Olívie

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
jajda69 240 6. 6. v 09:43:02