Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Stres jako příležitost

náhled obálky
Konec aukce: 13. 4. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 318,- Kč
Vydraženo za:

153,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Podle Světové zdravotnické organizace je stres „morem 21. století“. Zásadní však je, jak se s ním vypořádáme. Jacob Drachenberg, psycholog a bývalý profesionální sportovec, zná „špatnou“ i „dobrou“ cestu. „Nejznámější německý odborník v oblasti stresu“ (Business Punk) na vlastní kůži zažil syndrom vyhoření – a úspěšně ho překonal.
Tisíckrát vyzkoušená Drachenbergova metoda vás naučí, jak se můžete pozitivně vypořádat se stresem. Kombinuje osvědčené strategie z výkonnostního sportu s nejnovějšími poznatky z psychologie a aplikuje je na každodenní život. Seznamte se s 9 rozhodnutími, díky kterým se můžete vyhnout zbytečnému stresu a zbytek proměnit v pozitivní životní energii.
Vezměte život do vlastních rukou!
ŽIJTE KLIDNĚJI DÍKY 3 PRVKŮM DRACHENBERGOVY METODY
Objevte zdravou míru: Přiměřené množství zdravého napětí vnese do vašeho života nový vítr a pomůže vám dosáhnout osobních cílů. Zjistěte, kolik stresu je tak akorát, aby se vám dobře žilo. Nastolte rovnováhu pomocí metody „Push & Pull“: Pouze střídání napětí a uvolnění vás dostane do správného rytmu. Těžte z obou fází: nadšení i následného zklidnění. Vnímejte, hodnoťte a rozhodujte se vědomě: Stres se rodí v hlavě. A právě hlava vám s ním pomůže bojovat tím, že budete řídit své vnímání a promýšlet a optimalizovat spontánní hodnocení. O tom, čím se budete stresovat, rozhodujete více, než si myslíte. Poznejte sami sebe a vydejte se na cestu ke kvalitnějšímu životu.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Stres jako příležitost

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Stres jako příležitost za velmi příznivou cenu