Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Medituj kreslením

náhled obálky
Konec aukce: 29. 11. 2023 v 20:00:00
Běžná cena: 389,- Kč
Vydraženo za:

185,- Kč

Poslední příhoz:Lenzie

Aukce již byla ukončena!

Amy Maricleová, zkušená arteterapeutka a umělkyně, vám ve své knize Medituj kreslením (Draw Yourself Calm) poradí, jak zvolnit a být vědomě tady a teď – jen vy, tužka, rytmus vaší ruky a objevující se linky!

Žijeme v uspěchaném světě, kde je přebytek informací a různých podnětů, a proto občas potřebujeme zpomalit. Kreslením jednoduchých opakujících se tvarů můžeme svoje myšlenky a dech zklidnit a plně se soustředit na daný moment. Pomalé kreslení není o vytváření dokonalých děl hodných galerií. Je to aktivní a kreativní způsob meditace.

Tato kniha vám pomůže rozvíjet kreativitu a spiritualitu, stane se vaší inspirací a ukáže vám ty správné prostředky, které k pomalému kreslení potřebujete. Najdete v ní 25 krásných předloh inspirovaných přírodou, na které vám bude stačit pouze tužka a malý kousek papíru. Uvolněte se a ponořte se do kresby vln, anebo popusťte uzdu fantazii v rámci kreslení cupitajících slepic v kurníku!

Ať jste meditací a kresbou nepolíbený začátečník, anebo zkušený umělec, ne-li rovnou zenový mistr, díky této knize pro vás bude pomalé kreslení snadné. Přístup Amy Maricleové je hravý a neexistují v něm žádná správná a špatná řešení, což vám umožní kreslit bez stresu!

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Medituj kreslením

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Lenzie 185 28. 11. v 09:03:43