Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Žijte podle své DNA

náhled obálky
Konec aukce: 25. 3. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 395,- Kč
Vydraženo za:

188,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Naučte se, jak získat návod k použití sebe sama! Dozvíte se, jak vám znalost vašeho genomu může pomoci učinit zásadní rozhodnutí, která povedou k jednoznačně šťastnějšímu a zdravějšímu životu.!

Přichází vlna personalizované medicíny!

Podnikatel v oblasti biotechnologií a generální ředitel společnosti DNA Company Kashif Khan představuje ve své knize Žijte podle své DNA (The DNA Way) akční plán, který vám pomůže dosáhnout co nejlepšího života. Vše začíná tím, že pochopíte svoji genetickou výbavu.

Nejrůznější zdravotní problémy mohou mít a mají souvislost se specifickou DNA každého z nás. Autor se proto v jednotlivých kapitolách zaměřil na náladu a chování, energii, stravu a výživu, regulaci hmotnosti, spánek, stárnutí a další témata, která nás všechny provází životem. A hledá odpovědi na otázky, které si všichni s přibývajícím věkem klademe. Proč, když cvičím stejně jako můj kolega, se mi nedaří dosáhnout tak vyrýsovaných svalů? Jde zastavit šedivění vlasů? Jak spánek ovlivňuje mou náchylnost k nemocem? Opravdu nemůžu se svými predispozicemi nic udělat a budu trpět stejnými nemocemi jako moji rodiče? Mohou moje dětí žít zdravější a delší život než já? A co pro zlepšení svého života vlastně můžu udělat?
!
Kashif Khan staví na osobní cestě k překonání vlastního genetického dědictví, na příkladu jeho výsledků DNA. Otevřeně popisuje své zdravotní problémy i nemoci, kterými trpěli jeho předkové, i svou cestu za uzdravením.!

V knize Žijte podle své DNA najdete mnohá užitečná doporučení, která vám budou vodítkem na cestě za zdravějším životem – jaké potraviny jíst, jak cvičit a kde a jak pracovat. Pomohou vám předcházet nemocem nebo se bránit jejich relapsu, zpomalit proces stárnutí a optimalizovat výkonnost.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Žijte podle své DNA

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Žijte podle své DNA za velmi příznivou cenu