Mise dyslexie

Konec aukce: 1. 12. 2023 v 20:00:00

Potíže se čtením nebo pravopisem? Potíže se sebeorganizací a s negativními emocemi ve vypjatých situacích? I to je dyslexie!
Máte pocit, že boj s ní nemůže vaše dítě či váš žák nikdy zvládnout? Máme pro vás užitečnou knihu, na jejíchž stránkách čekají spolehliví pomocníci. Neváhejte tedy a podpořte spolu s hrdiny knihy silné stránky dětí, které se pak nebudou bát těžkostem postavit.
Prostřednictvím této knihy se čtenář spolu se třemi superhrdiny – Tvořilkou, Vytrvalákem a Jistíkem – vydává na cestu plnou úkolů i nástrah, které jim do cesty klade podlý pan Dyspicibilia (Pan D). Naši hrdinové jsou silní, rozhodní a kreativní a představují pozitiva, která dyslexie dětem do života může přinést. Plnění úkolů pak podporuje jejich sebevědomí a vytrvalost.
Publikace je zábavnou a interaktivní příručkou, nad kterou mohou dospělí a děti spolupracovat. Je v ní množství úkolů na kreslení a přemýšlení. Naleznete v ní také aktivity a příklady, které rozproudí užitečnou diskuzi. Barevné ilustrace, komiksové příběhy a dialogy povzbuzují děti k tomu, aby pojmenovaly své pocity, identifikovaly výzvy a našly vlastní cesty, jak řešit problémové situace.

Přečtěte si více o knize Mise dyslexie

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Mise dyslexie za velmi příznivou cenu