Tamtamy času (audiokniha)

Konec aukce: 29. 11. 2023 v 20:00:00

V této audioknize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl.
Tito proslavení cestovatelé publikují společně, aby přinesli co nejpestřejší zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě příspěvků těchto největších es našeho cestování přináší audiokniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova.
Každý z autorů je výjimečný, a tak audiokniha Tamtamy času nabízí jedinečné spojení osobitých pohledů na tento stále málo známý exotický kraj. Vzhledem k tomu, že počty zemí, které každý z nich navštívil, se počítají v desítkách, mají s čím srovnávat!

Přečtěte si více o knize Tamtamy času (audiokniha)

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Tamtamy času (audiokniha) za velmi příznivou cenu