Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Naučte se používat digitální fotoaparát

náhled obálky
Konec aukce: 18. 3. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 390,- Kč
Vydraženo za:

183,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Vítejte ve světě digitální fotografie.
Tento kompletní průvodce je určen všem majitelům kompaktních digitálních fotoaparátů nebo filmových zrcadlovek, kteří chtějí přejít na digitální zrcadlovku a postoupit na vyšší úroveň fotografování. Kniha vás provede všemi nezbytnými oblastmi – od vysvětlení všech nezbytných technických záležitostí (jako je konstrukce digitálních fotoaparátů, princip fungování obrazového senzoru, objektivy, ohnisková vzdálenost, paměťové karty…) přes základy fotografování (expoziční režimy, histogram, techniky ostření, práce s hloubkou ostrosti, vyvážení bílé, fotografování do RAWu, hyperfokální vzdálenost, používání hledáčku, bracketing…) až po samotné zpracování snímků (techniky úprav, ukládání a třídění souborů, zálohování, tisk fotografií…). Nechybí ani užitečné odkazy na další internetové zdroje či slovníček základních pojmů.
S tímto průvodcem pro vás bude fotografování a pořizování nevšedních snímků snadnější a zábavnější než kdykoliv předtím.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Naučte se používat digitální fotoaparát

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Naučte se používat digitální fotoaparát za velmi příznivou cenu