Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Sedmihlas

náhled obálky
Konec aukce: 8. 10. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 348,- Kč
Vydraženo za:

170,- Kč

Poslední příhoz:lumul

Aukce již byla ukončena!

Sedm sourozenců a dvě události, které otřesou jejich světem. Nečekaná, záhadná smrt matky a šokující těhotenství jedné z nezletilých sester je budou pronásledovat celý život – jako jednotlivce i jako rodinu. V příbězích vyprávěných v různých časových rovinách od počátku dvacátého století po padesátá léta líčí každý ze sourozenců svou vlastní verzi vzpomínek. Postupem času se jejich osudy rozcházejí – někdo se stará o stárnoucího otce, někdo propadne závislosti či se dá na akademickou dráhu, jiný odchází do války, další ovdoví... Zároveň se sourozenci stávají rodiči další generace dětí.
Ve spletenci rodinných vztahů se hrdinové musejí vypořádat s rozvodem, krizí i smrtí – to vše bez matky, která je už dávno opustila. Tím, že se snaží pochopit, jak její smrt formovala jejich životy, se zároveň dostávají k otázkám, které známe všichni: Co je to domov? Co všechno snese láska mezi sourozenci a jaké nečekané léky dokážou zhojit staré rány?
Chorus je příběh o rodině, ztrátě a zotavení, složitých vztazích mezi sourozenci i nečekaných silách, které je nutí jít vlastní cestou, aby je nakonec přivedly zpátky domů

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Sedmihlas

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
lumul 170 7. 10. v 19:03:53