Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Krasopsaní

náhled obálky
Konec aukce: 20. 9. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 390,- Kč
Vydraženo za:

185,- Kč

Poslední příhoz:vladka.zi

Aukce již byla ukončena!

Krasopsát může každý! Moderní kaligrafie nemusí být dokonalá, naopak drobné nedokonalosti a chybičky mohou být sympatické.

Chcete někomu vlastnoručně nadepsat přání, ale škrábete jako kočka? Tato kniha vám pomůže proměnit obyčejná písmena v umění a nabídne vám mnoho možností, jak kaligrafii a krasopis využít v běžném životě. Například k tvorbě originálních dárků nebo stylových bytových dekorací.

Krasopsaní od české autorky je především určeno začátečníkům, kteří se v teoretických částech dozvědí to, co si hned můžou v praktických cvičeních vyzkoušet. Je zde vysvětleno vše – od papíru a brush penů přes psaní abecedy různými technikami až po psaní celých vět různými barvami. V posledních kapitolách se autorka zaměřuje na klasické hlášky z filmů, (ne)povzbudivá a trochu peprnější motta a věnování.

V této přetechnizované době, kdy všichni píšou hlavně na počítačích, tabletech a telefonech, je skvělé a úžasně odpočinkové napsat krasopisem někomu věnování, popsat si kořenky nebo někomu na dveře od záchodu zvěčnit svou oblíbenou hlášku z filmu v úpravě moderní kaligrafie. Navíc správná technika uvolňuje ruku a zápěstí zmožené neustálou manipulací počítačovou myší a ťukáním do mobilního telefonu.

Buďte odvážní a se vší energií se pusťte do základů moderní kaligrafie. Krasopsaní je především o osobním stylu!

Poštovné 75 Kč.

Přečtěte si více o knize Krasopsaní

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
vladka.zi 185 19. 9. v 18:12:43