Aukce
-
Grotesky
Do DNES v 20:00:00
Za 103,- Kč
-
-
-
ekov: Srdečně zdravím, děkuju, odkaz na stažení knihy »
-
ladouch: Moc děkuji, kniha už mě byla doručena. »
-
Hojaro: Dobrý den. Dnes mně byla doručena kniha Symfonie »
-
Alena Badinová: Dobrý den, došlo k chybě, knihy budou nyní odeslán » -
ladouch: Dobrý den, asi pře dvěma měsíci jsem vyhrála knih »
-
Alena Badinová: Psala jsem do nakladatelství, aby ověřili odeslání » -
Hojaro: Dobrý den. Před měsícem(konec soutěže 2.2.)jsem v »
-
Co způsobilo proměnu malé dívky?
3.4.2026 -
Další díly fantasy sérií
2.4.2026 -
Zasoutěžte si o stoletý příběh jedné ženy
2.4.2026 -
Vzestup nebo pád říše Citlali?
1.4.2026 -
Pro malé i velké milovníky pastelek
1.4.2026 -
Sága rodu Rosso
31.3.2026 -
Jak začít pracovat na sobě
31.3.2026
-
Soutěže
- Soutěž o 3 knihy Sto let s Betty (do 16.4.)
- Soutěž o 3 knihy Spalující rivalita (do 13.4.)
- Soutěž o 3 knihy Ochráním tě (do 3.4.)
Fanděte knihám!
Nakladatelé
Academia Agentura KRIGL Albatros Albatros Media Alpress Argo Audiotéka.cz Bambook BB/art Bookmedia Cosmopolis CPress Dokořán Domino Epocha Euromedia Group Fragment Grada Host Ikar Jota Karmelitánské nakladatelství Kazda Kniha Zlín Knihcentrum.cz Knižní klub Leda Malvern Metafora Mladá fronta Moravská Bastei MOBA Motto Mystery Press OneHotBook Pavel Dobrovský - BETA Plus Portál Prostor Práh Radioservis Slovart Triton Vyšehrad XYZ Zoner Press


Zoopisník ředitele Zoo Praha obsahuje přes sedmdesát kapitol, ve kterých vás autor seznámí s mnoha pozoruhodnými zvířaty a lidmi. Poznáte zákulisí pražské zoologické zahrady a seznámíte se s dobrodružným světem pouští a pralesů. Více i méně vážná témata, která autor podává neotřelou a odlehčenou formou, zakončují překvapivé pointy a poprvé je doplňují zcela unikátní fotografie.
Zápisky ředitele pražské zoo
Za okamžik nám průvodci ukázali, že můžeme jít. Ušli jsme jen pár metrů a dál jsme pokračovali přikrčení. Z porostu za mohutným padlým kmenem, zpoza příkrovu větví, lián a kořenů, se ozývaly zvuky vydávané gorilí skupinou. Stopař šeptem znovu připomněl, že tyto gorily ještě nejsou úplně přivyklé na přítomnost lidí, a pokynul mi, ať si lehnu. A tehdy jsem za padlým kmenem rozpoznal vyčnívající gorilí nohu. V příšerných světelných podmínkách jsem se na ni pokusil zaostřit teleobjektiv a několikrát jsem exponoval. Nato stopař zamlaskal a udeřil se do prsou. V tom okamžiku dosud skrytý gorilí samec sklonil hlavu k zemi, vykoukl zpoza kmene a zvědavě, skoro bych řekl až pátravě, se na mě podíval! Hleděli jsme si krátce do očí a pak jsem udělal ten jediný, velmi špatný snímek.












































Napsat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.