Knižní tipy 22/2011 – Rady do života

idea
Nejste spokojeni se svým životem? Chtěli byste být úspěšnější, najít skvělého partnera nebo se cítit volněji a zbavit se alespoň některých starostí? Pak zkuste sáhnout po některé z knih z dnešní přehlídky. Všechny jsou plné rad a námětů, jak si vylepšit vlastní život.

Jak být volný (Tom Hodgkinson)
Další literární počin autora knih Líný rodič a Jak být líný vám poradí, jak užívat života naplno. S vtipem sobě vlastním autor ukazuje, jak se zbavit vnitřní nejistoty a poradit si s byrokracií, nudnými domácími pracemi a dalšími nepříjemnostmi.

Jak překonat starosti a stres (Dale Carnegie)
Kniha pro všechny, kdo chtějí vést vyrovnaný život.
Dale Carnegie nevyřešil žádné tajemství vesmíru, ale dost možná, že víc než kdo jiný ze své generace pomohl bližním, aby spolu lépe vycházeli. A někdy se zdá, že právě tohle lidé potřebují nejvíce.

Tíží i vás starosti a stres? Chcete pomoci někomu ze svých blízkých, aby se na svět díval veseleji? Pak se neváhejte zapojit do naší soutěže, která poběží až do 27. května.

Jak najít manžela (Lori Gottliebová)
Užitečná kniha pro všechny ženy, které stále bezúspěšně hledají toho pravého. Autorka vysvětluje, proč u svých partnerů nehledat absolutní dokonalost.
Hledáte manžela? Nebo máte ve svém okolí někoho, komu byste tuto knihu rádi darovali? Uštřete a zkuste ji do 17. května získat velmi levně v aukci na našich stránkách.

Malý Machiavelli (Frank Neumann)
15 osvědčených strategií pro životní krize
Tato knížka kapesního formátu vám poradí, jak proměňovat životní překážky ve směrovky na cestě k úspěchu. Autor tvrdí, že objevil 15 strategií, jimiž se v dobách krize odlišují úspěšní od poražených.
Až do 27. května můžete pro tuto knihu hlasovat v naší soutěži a zvýšit tak svoji šanci na výhru.

Princip odlišnosti (Jean Chatzky)
Novinářka, autorka bestsellerů a motivační mluvčí Jean Chatzky v této publikaci přibližuje čtenářům svůj vlastní program, který pomáhá bojovat proti dluhům a radí jak dosáhnout úspěchu. Ukazuje, čím se úspěšní lidé liší od těch, kteří mají problém platit včas složenky. Dočtete se mimo jiné i proč je důležité, aby člověk dělal to, co ho baví, ale neopouštěl svou každodenní práci, aby denně četl, děkoval a myslel  na vděčnost, uvědomoval si, že neúspěch není pouhou možností, ale i nezbytností a mnohé další…
Tuto knihu můžete do 16. května získat velmi levně v aukci na našich stránkách.

Které rady do života byste nejvíce uvítali právě vy? Podpoříte některou z uvedených knih i v naší soutěži nebo zabojujete v aukcích?

Doporučení:
Share

Napsat komentář