Portréty hostů Marka Ebena

Na Plovarne ob_web
V září vydalo nakladatelství Práh novou knihu Na plovárně s Markem Ebenem, ve které se čtenáři dozvídají to nejzajímavější z pořadu Na plovárně.

Jiří Janoušek: Na plovárně s Markem Ebenem

Dvacet čtyři osobností z umění, sportu, vědy a podnikání se zpovídá oblíbenému moderátorovi – Portréty všech hostů i fotografie z natáčení – Marek Eben letos opět moderátorem Star Dance – Ideální dárek pro každého Výběr toho nejlepšího a nejzajímavějšího z pořadu Na plovárně. 264 stran poutavého čtení, které vás poučí, potěší i překvapí. Z osobností tohoto průřezu vybíráme: Bohdan Pomahač, Pavel Nedvěd, Eva Jiřičná, Tomáš Sedláček, Stanislav Bernard, Iva Janžurová, Otakar Motejl, Antonio Banderas, Pavel Pafko a další.

Na plovárně s Markem Ebenem

Autor: Jiří Janoušek

Vazba: Vázaná

Počet stran: 349

Cena: 272 Kč

Formát: 165 × 247 mm

ISBN: 978-80-7252-390-0

Kniha Na plovárně s Markem Ebenem vyšla v nakladatelství Práh.

O autorovi

Jiří Janoušek (4. 11. 1943) je bývalý novinář a publicista, nyní manažer reklamních agentur, jejichž asociaci vede. Jiří Janoušek působil jako redaktor v Mladém světě, po návratu z Paříže a následné vojenské službě jako reportér. Po  1983 se stal vedoucím zakázkové výroby ve Filmovém studiu Barrandov, o rok později ředitelem Československého Filmexportu. V reklamě působí od roku 1991.
Zdroj: wikipedia

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeNa plovárně s Markem Ebenem
24 osobností z umění, sportu, vědy a podnikání se zpovídá oblíbenému moderátorovi

Janoušek, Jiří

Práh, 2012

Napsat komentář