Zasoutěžte si o putování po Latinské Americe

cesty-za-ocean-perex
Chtěli byste poznat Latinskou Ameriku, ale zatím se nemůžete vydat na cestu? Vychutnejte si barevnost a atmosféru tohoto koutu světa aspoň prostřednictvím knihy Evy Záhrobské. Ta vás provede i místy, která v běžných průvodcích nenajdete.

Pestrobarevnost Latinské Ameriky

Máte rádi výzvy i touhu cestovat, objevovat a poznávat překrásnou přírodu, výborná jídla, netradiční místa, divokou historii či zažívat neobvyklá setkání? Vydejte se na neodolatelnou cestu Latinskou Amerikou a vychutnejte si její kouzlo, vůně i barvy.

Kniha je nabitá dobrodružnými výpravami s nezapomenutelnými zážitky, které osloví nejen cestovatele, ale také dobrodruhy, kteří rádi zavítají na místa, kam je žádný oficiální průvodce nezavede.

Poutavé fotografie zkušené cestovatelky po Latinské Americe jsou propojeny s jednotlivými zážitky, a zaručeně vás nalákají k návštěvě jednotlivých zemí, nebo vám alespoň přiblíží život a možnosti, které se v těchto lokalitách nabízejí.

 

Cesty za oceán

Autorka: Eva Záhrobská

Vydalo: nakladatelství Grada
Počet stran: 224
Vazba: vázaná
Vydáno: 1/2024
ISBN: 978-80-271-5145-5

Přečtěte si více o knize Cesty za oceán, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Grada. A nezapomeňte si také prohlédnout ukázku.

Ukázka z knihy

cestyuk

Nakladatelství Grada vzniklo v roce 1991 a za dobu své existence si vybudovalo pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné. Nakladatelství vydalo téměř 8.000 titulů a jeho nabídka pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí.

 

Vyhrajte knihu Cesty za oceán

Lákají vás barvy a chutě Latinské Ameriky a rádi byste se podívali i na netradiční místa, která nenajdete v oficiálních průvodcích? Začtěte se do cestopisné publikace od zkušené cestovatelky Evy Záhrobské, ve které najdete také řadu fotografií, z nichž na vás dýchne skutečná latinskoamerická atmosféra.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Cesty za oceán vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Cesty za oceán
probíhá od 6. do 19. února 2024.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 cestopisné knihy Cesty za oceán

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeCesty za oceán

Záhrobská, Eva

Grada, 2024

Napsat komentář