Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 cestopisné knihy Cesty za oceán

Přemýšlíte o cestě do zemí Latinské Ameriky nebo se jen chcete pokochat fotografiemi a zážitky někoho, kdo v této lokalitě byl? V tom případě vás jistě potěší cestopisná kniha Evy Záhrobské.

Pestrobarevnost Latinské Ameriky


Máte rádi výzvy i touhu cestovat, objevovat a poznávat překrásnou přírodu, výborná jídla, netradiční místa, divokou historii či zažívat neobvyklá setkání? Vydejte se na neodolatelnou cestu Latinskou Amerikou a vychutnejte si její kouzlo, vůně i barvy.

Kniha je nabitá dobrodružnými výpravami s nezapomenutelnými zážitky, které osloví nejen cestovatele, ale také dobrodruhy, kteří rádi zavítají na místa, kam je žádný oficiální průvodce nezavede.

Poutavé fotografie zkušené cestovatelky po Latinské Americe jsou propojeny s jednotlivými zážitky, a zaručeně vás nalákají k návštěvě jednotlivých zemí, nebo vám alespoň přiblíží život a možnosti, které se v těchto lokalitách nabízejí.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Cesty za oceán.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o putování po Latinské AmericeDo soutěže bylo odesláno 1082 tipů.

Kdo vyhrál?

pavcajn (1082), DraLaH (1085), Milka98 (1086)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Cesty za oceán?
Více než dvě stě deset.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCesty za oceán (Záhrobská, Eva)
Pestrobarevnost Latinské Ameriky stojí za vidění a vždy vám zlepší náladu. Máte rádi výzvy i touhu cestovat, objevovat a poznávat překrásnou přírodu, výborná jídla, netradiční místa, divokou historii či zažívat neobvyklá… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.