Dopřejte svému psovi klid a vyrovnanost

klik a klid uvodni(1)
Kniha Klik a klid se může stát vaším oddaným rádcem ve výchově a výcviku vašeho čtyřnohého parťáka. Seznámí vás se zajímavými studiemi, ale hlavně s celou řadou cvičení, která pomohou nejenom vám, ale i vašim chlupatým miláčkům.

Když mají naši psi problémy s chováním, znamená to nepříjemná omezení pro náš i jejich život a Emma Parsonsová nabízí revoluční řešení pro všechny, kteří se s podobnými potížemi potýkají. Metoda Klik a klid, kterou Emma Parsonsová vyvinula proto, aby s ní řešila problémy s chováním agresivních psů, se setkala s obrovským ohlasem u profesionálních i amatérských trenérů. Postupem času ji aktualizovala a rozvinula, takže v této knize přináší postupy, které umožňují rychlejší změnu chování, ale navíc nás učí, jak tuto metodu uplatnit na běžnější a méně závažné problémy s chováním. A co je ještě důležitější, ukazuje nám, jak dávat psům ty největší dary – psychickou odolnost, sebejistotu a celý repertoár chování, který jim pomůže orientovat se bezpečně a klidně i v nových, nepředvídatelných a proměnlivých prostředích. S empatickým uchem, bystrým okem a klidnou sebejistotou, kterou získala během mnohaleté práce s tisíci majitelů psů, jimž pomáhala zvládat obtížné situace, nám Emma přináší inspiraci i praktickou pomoc. Kniha Klik a klid obsahuje celou řadu případových studií, ilustrativních fotografií a přes čtyřicet cvičení, která naučí majitele psů i zkušené trenéry, jak: naučit psa, aby vám na povel věnoval pozornost, natrénovat „nouzová chování“ a jak je používat pro bezpečnost vaši, vašeho psa i všech ostatních, v klidu odvést psa od hrozícího problému, řešit protivné uštěkané potyčky u dveří, podpořit sebejistotu plachého psa, snížit citlivost a reaktivitu psa vůči cizím psům, učinit přítrž nebezpečnému majetnickému chování u jídla a ještě mnohem víc. Ať už chcete usnadnit život sobě, svému psovi nebo svému okolí, Klik a klid vám poskytne praktická řešení pro život v dnešním světě plném nástrah.

Klik a klid

Řešení pro všechny psy ve světě plném nástrah
Autorka: Emma Parsonová
Přeložila: Jana Dušková

Počet stran: 256
Vazba: vázaná
Formát: 170×240 mm
ISBN: 978-80-7428-422-9
Doporučená cena: 469 Kč

Knihu Klik a klid vydalo nakladatelství Plot.

Ukázka z knihy

klik a klid ukazka(1)

K dispozici máte i kompletní ukázku.


Nakladatelství PLOT vydává knihy o psech, strašidlech, historii nebo pověstech, a spoustě dalších věcí, které baví nás i naše čtenáře.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKlik a klid

Parsonová, Emma

Plot, 2022

Napsat komentář