Získejte recepty na chutný a křupavý domácí chleba

peceme-chleba-z-kvasku-perex
Zbožňujete vůni čerstvě upečeného chleba a těšíte se, až dostatečně vychladne, abyste se mohli zakousnout do jeho křupavé kůrky, ale ne vždy se vám podaří teplý bochník koupit? Tak si ho s námi pojďte upéct.

Osvědčené recepty na to nejlepší pečivo

Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta přináší pečící recepty našich babiček na domácí chléb, pečivo i různé laskominky jak je shromáždila a podle nich pekla známá propagátorka tradičního životního stylu Alena Gajdušková, která vychází z historických kuchařských knih, dobových živnostenských receptářů, odborných publikací i archivu rodinných, ručně psaných receptů z konce 19. a první poloviny 20. století ale především – sama vše odzkouší, uhněte, upeče…

 

Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta

Autorka: Alena A. Gajdušková

Vydalo: nakladatelství Dauphin
Počet stran: 168
Vazba: brožovaná
Vydáno: 5/2020
ISBN: 978-80-7272-542-7

Přečtěte si více o knize Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta

Mysleli jste si, že upéct doma chleba z kvásku je složité a časově náročné? Kuchařka Aleny A. Gajduškové vás přesvědčí, že tomu tak ve skutečnosti vůbec není. Vyzkoušejte si sami, že chutnější a křupavější chleba než ten domácí zkrátka nekoupíte ani v té nejlepší pekárně.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta
probíhá od 16. do 22. srpna 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 knihy Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta

Gajdušková, Alena A.

Dauphin, 2020

Napsat komentář