Nakladatel: Dauphin

www.dauphin.cz/


Dauphin - Nejnovější knihy

knihaVelikonoce našich babiček knihaVánoce našich babiček knihaSex nás všechny přežije knihaDeník zamilovaného viruse

Dauphin - Související články

Velikonoce a další svátky jara

velikonoce_nasich_babicek

Velikonoční svátky jsou tu a to je ten pravý čas, abychom si připomněli, jak je prožívaly naše babičky. Zvyky a tradice spojené nejen s Velikonocemi, ale se všemi svátky jara představují ve své další knize Alena Anežka Gajdušková a Alena Scheinostová.

Nenechte si ujít v týdnu od 28. března do 3. dubna 2022

nenechte_si_ujit

Jaro už o sobě dává vědět a mimo slunečného počasí vám zvednou náladu i naplánované literární akce. Těšit se můžete především na autorská čtení, třeba s Markétou Harasimovou. A dospívající čtenáře potěší beseda s Olgou Zbranek Biernátovou.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. ledna 2022

nenechte_si_ujit

První měsíc roku se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. I během jeho posledního týdne si můžete zajít na literární akce, které se konají v různých koutech naší země. V Plzni například proběhne autorské čtení básnířky Mariky Mariewicz, v Praze pak přečte úryvky ze své nové knihy Petr Fejk.

Recepty nejen pro závěr roku

Tipy_hura do kuchyne

Chcete si upéct dýňový koláč, vyrobit vlastní čajovou směs či lipový likér? Nebo oceníte spíše recepty z provensálské kuchyně? Anebo dáte tentokrát přednost svátečním receptům? Ať tak či onak, dnešní tipy na knihy vás zavedou právě do kuchyně.

Začněte týden s úsměvem

nahled-usmev

Jak lépe vkročit do nového týdne než s úsměvem na tváři? Dnešní knihy vás zaručeně dobře naladí, ať už sáhnete po nevinných rodinných historkách, po klasice z pera Zdeňka Svěráka, nebo po knihách nabitých černým humorem.