Vyhrajte humorné příběhy ze života dvojtáty

vojtech-bernatsky-dvojtata-perex
Život s dětmi je plný humorných situací a příhod a vyprávění o nich spolehlivě pobaví všechny kolem. I populární moderátor Vojtěch Bernatský takových okamžiků se svými dětmi prožil mnoho a rozhodl se o ně s vámi podělit ve své knize.

 

Radosti i starosti otce po čtyřicítce

„Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský.

Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví! Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný.

 

Vojtěch Bernatský: Dvojtáta

Autor: Vojtěch Bernatský

Vydalo: nakladatelství BizBooks
Počet stran: 224
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 9/2019
ISBN: 978-80-265-0879-3

Přečtěte si více o knize Vojtěch Bernatský: Dvojtáta, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství BizBooks patřící pod společnost Albatros Media. A nezapomeňte si také stáhnout ukázku.

BizBooks_Albatros-Media

Nakladatelství BizBooks publikuje knihy, které se zabývají aktuálními tématy a novými trendy v oblasti osobního a kariérního růstu, financí, byznysu a ekonomie. Knihy s touto tematikou začalo nakladatelství vydávat v druhé polovině devadesátých let pod hlavičkou bývalého Computer Pressu, samotná značka BizBooks vznikla v roce 2012.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading a Palmknihy a nabízí díky tomu široké spektrum mediálních produktů – knih, e-knih a audioknih.

 

Ukázka z knihy

„Tak pojď už, myšičko…“ Spěcháme do školky a já v dobré víře popoháním Elišku. A najednou slyším: „Hele, tati, když já jsem myšička, tak ty seš teda jako můj táta krysa.“ To nám to tedy pěkně začíná!
Včera byl vůbec kritický den. Nefungovalo nic. Jen co Matyáš v náručí po několikaminutovém houpání na míči následovaném speciálním orientačním během po obýváku usnul, snažili jsme se ho položit do postýlky. Jenže vmžiku zaregistroval vzdalující se rodičovské teplo a začalo to znovu. Tahle fantastická hra ho bavila skoro osm hodin. Navíc jsem při jednom pokusu o venkovní výběh šlápl do parádního kočičího lejna, takže to fakt nebylo dobrý. (str. 46)

 

O autorovi

Vojtěch Bernatský vystudoval katedru filmové a televizní produkce na pražské FAMU, ale už od konce střední školy je členem redakce sportu České televize. Za 25 let ve veřejnoprávní TV toho zvládnul hodně. Sedmkrát byl průvodcem olympijského studia, odmoderoval skoro 4000 zpravodajských relací Branky, body vteřiny, uváděl zábavné pořady Svět rekordů a kuriozit, Devatero řemesel či Výletníci a s Petrou Janů vyhrál také pěveckou tv soutěž Duety aneb když hvězdy zpívají. Je čtyřnásobných vítězem ankety TýTý v kategorii sportovní moderátor. Nicméně podle svých slov až s narozením prvního potomka poznal, co je to pravý život. Dnes je už DVOJTÁTOU a své příběhy a zážitky, které s dětmi souvisejí dokonce se vší pokorou sepsal do své stejnojmenné prvotiny.
(Zdroj informací: společnost Albatros Media)

 

Vyhrajte knihu Vojtěch Bernatský: Dvojtáta

Usměvavého moderátora Vojtěcha Bernatského můžete znát z televizních obrazovek, kde se pravidelně objevuje nejen ve sportovní relaci večerních zpráv. Během svého více než dvacetiletého působení ve veřejnoprávní televizi toho zvládl už hodně a slavil úspěchy i s vlastními pořady, ale podle jeho slov ten pravý smysl života poznal až s narozením prvního potomka. Dnes už má ratolesti dvě a stejně jako všichni rodiče si s nimi užije mnoho radosti. A právě o humorné příběhy, o které s dětmi není nikdy nouze, se podělil ve své knize.

Ve spolupráci s nakladatelstvím BizBooks patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Vojtěch Bernatský: Dvojtáta vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Vojtěch Bernatský: Dvojtáta
probíhá od 10. do 23. září 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Vojtěch Bernatský: Dvojtáta

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeVojtěch Bernatský: Dvojtáta

Bernatský, Vojtěch

BizBooks, 2019

Napsat komentář