Získejte poslední případ agentky na útěku

specialistka-perex
Bývalá agentka je nucena skrývat se před svými někdejšími zaměstnavateli, kteří se snaží ji zlikvidovat. Nyní má však konečně šanci smazat ze svých zad terč a přežít. Musí jen vyřešit poslední úkol, ale rozhodně to nebude jednoduché.

Šance na přežití

Bývalé agentce na útěku před někdejšími zaměstnavateli nezbývá než vzít ještě jeden případ, aby očistila své jméno a zachránila si život. Jen málo lidí ví, že pracovala pro vládu Spojených států. Pro oddělení tak tajné, že nemá ani vlastní název. Coby výjimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik. A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla důvěřovat. Ale ona stále ví cosi, co ji ohrožuje. Prostě ji chtějí mrtvou a brzy. Pak jí její bývalý šéf nabídne možnost úniku a asi jedinou šanci vymazat ze svých zad obří terč. Znamená to však přijmout ještě jeden úkol. Jenže informace, kterou obdrží, její situaci ještě zhorší. Zatímco se odhodlává postavit se všemu čelem a připravuje se na nejtěžší boj svého života, zjišťuje, že postupně podléhá muži, který pravděpodobnost jejího přežití jen komplikuje. Škála jejích možností se rychle zužuje a ona musí zapojit všechny své výjimečné schopnosti takovým způsobem, o jakém se jí dosud ani nezdálo.

Stephenie Meyerová pro tento napínavý román vytvořila vášnivou a fascinující hrdinku se speciální sadou dovedností. A opět ukazuje, proč je jednou z nejprodávanějších autorek na světě.

 

Specialistka

Autorka: Stephenie Meyerová

Vydalo: nakladatelství Egmont ČR
Překlad: Jana Stupavská
Počet stran: 528
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 11/2017
ISBN: 978-80-252-4105-9

Přečtěte si více o knize Specialistka, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Egmont ČR patřící pod společnost Albatros Media. Navíc si můžete také stáhnout několik stran z knihy: ukázka 1 a ukázka 2.

egmont_albatros-media

Nakladatelství Egmont ČR je v současné době jedním z největších vydavatelů dětských knih a časopisů na území naší republiky. Vydává hlavně knihy s postavami známými z televizních seriálů či slavných filmů, a také populárně naučné tituly pro mládež. Během více jak 20 let vydalo přes 2600 knižních titulů, které oslovují cílovou skupinu čtenářů od přibližně 3 do 25 let.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Ukázka z knihy

Poslední dva mailové dny nepřinesly své ovoce, takže teď měla radost, že na ni čekala zpráva. Radost tedy trvala asi tak dvě desetiny vteřiny, než si přečetla adresu odesílatele.
l.carston.463@dpt11a.net
Použil skutečnou mailovou adresu, kterou bylo možné vystopovat k jejím bývalým zaměstnavatelům. Vstaly jí chlupy na zátylku a tělem jí začal proudit adrenalin – uteč, uteč, uteč, jako by jí křičel v žilách –, jedna její část byla ale pořád schopná žasnout nad jeho arogancí. Vždycky znovu a znovu ji překvapilo, jak nedbalí uměli být.
Ještě tu nemůžou být, přesvědčovala se a vyděšenýma očima pročesávala místnost, aby našla muže s příliš širokými rameny v tmavém obleku, s vojenským sestřihem, kohokoli, kdo by se k ní blížil. Přes tabulky skla viděla své auto a zdálo se, že s ním nikdo nemanipuloval… ne že by ho celou tu dobu sledovala.
Takže ji znovu našli. Nemohli ale vědět, kdy se rozhodne zkontrolovat si maily. To až pověrčivě nechávala na náhodě. (str. 10)

 

O autorovi

stephenie-meyerovaStephenie Meyerová vystudovala anglickou literaturu na Brigham Young University. Mezinárodní věhlas získala ságou Stmívání, která byla úspěšně zfilmována. Série získala řadu ocenění, například v české celonárodní anketě Kniha mého srdce se umístila na čtvrtém místě. Roku 2008 vydala Meyerová román Hostitel, který se také objevil na prvním místě žebříčku bestsellerů New York Times a Wall Street Journal a v roce 2013 byl podle něj natočen film. V roce 2016 jí vyšel první románový thriller pro dospělé The Chemist (česky Specialistka). Meyerová žije v Arizoně s manželem a třemi syny.
(Zdroj informací a fotografie: společnost Albatros Media)

 

Vyhrajte knihu Specialistka

Momentálně si bývalá agentka říká Chris Taylorová, ale moc dobře ví, že ani s tímto jménem nemůže fungovat déle než se svými předchozími falešnými jmény a že opět přichází čas, kdy bude potřeba změnit kromě jména i působiště. Vláda Spojených států, pro kterou pracovala na přísně tajném oddělení, ji totiž hledá, aby ji mohla, stejně jako ostatní členy týmu, zlikvidovat. Nebo by ji snad mohli využít ještě pro jeden poslední úkol výměnou za holý život?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Egmont ČR patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Specialistka vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Specialistka
probíhá od 26. prosince 2017 do 8. ledna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 thrillery Specialistka

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeSpecialistka

Meyerová, Stephenie

Egmont ČR, 2017

Získejte poslední případ agentky na útěku - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. Leni07 napsal:

    Dobrý večer, děkuji moc za výhru: „Lagom – tajemství spokojeného života“.

  2. 00Marie99 napsal:

    Dnes mi byla doručena kniha Specialistka. Moc děkuji za krásnou knihu.

Napsat komentář