Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Nic nebude jako dřív

Bezpečí rodiny peníze nezaručí. O tom se přesvědčí i zámožná matka Emmy, když ji jednoho večera najde mrtvou. Případu se ujímá sice zvláštní, nicméně profesionální dvojice detektivů, která má jediný cíl: vyřešit vraždu!

Život jako noční můra


Zlo má ďábelskou podobu…

Abigail Campanová, zámožná matka sedmnáctileté dcery, přijíždí domů dřív, než měla v plánu. Dveře nachází odemčené a jedno z oken rozbité. Vyděšená spěchá k dceřinu pokoji a už na chodbě ji čeká hrůzný výjev: nad bezvládnou krvácející Emmou se tyčí muž s nožem v ruce. Abigail neváhá a vrací vetřelci úder, přitom myslí jen na dceru a na to, že jí z obličeje zbyla krvavá břečka. Záhy zjistí, že se katastrofálně mýlila. Od toho dne její život připomíná noční můru: nic už nebude jako dřív.

Na vyšetřování případu pracuje nesourodá dvojice – dyslektický zvláštní agent Will Trent, frustrovaný tajnůstkářstvím a manipulacemi nadřízené Amandy Wagnerové, a detektiv Faith Mitchellová, jež kolegu Trenta otevřeně nesnáší. Osobní antipatie však musí jít stranou, neboť nelítostní pachatelé se skrývají pod maskami nevinnosti a v sázce je život nezletilé dívky.

Druhý díl podmanivé kriminální série s Willem Trentem zavádí čtenáře do jedné z nejbohatších čtvrtí v Atlantě: na exkluzivní soukromou školu, kde nic není takové, jak se zdá být.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Nic nebude jako dřív.


OneHotBook


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte další díl audioknihy s Willem Trentem.Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 275 tipů.

Kdo vyhrál?

Michelle111 (276), evik159 (276), flastr (277)

Správná odpověď

Jak se jmenuje první díl série s Willem Trentem?
Triptych.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNic nebude jako dřív (audiokniha) (Slaughter, Karin)
Zlo má ďábelskou podobu… Abigail Campanová, zámožná matka sedmnáctileté dcery, přijíždí domů dřív, než měla v plánu. Dveře nachází odemčené a jedno z oken rozbité. Vyděšená spěchá k dceřinu pokoji a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.