Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Neuromancer

Case má nervy nadranc a už to vypadá, že se ze své smůly nedostane. Pak ale potká Molly a díky ní má šanci dát do kupy nejenom sám sebe, ale i svůj život. Nebude to ale jen tak. Nový kšeft se zatím zdá být spíše zlým snem.

Když to dá nejlepší hacker dohromady s drsňačkou


V tomhle světě je tělo vězením, ze kterého se dá uniknout…

Case to zvoral, zatraceně zvoral. Zkoušet ojebat šéfy se nevyplácí – a pro práci v kyberprostoru to platí tuplem. Kdysi vyhlášený kovboj s konzolí zavěšenou proklatě nízko a jeden z nejlepších hackerů v celém Sprawlu má teď po zpackané zlodějině nervový systém na cucky, a jestli se rychle nezmátoří, skončí brzo jako další bezejmenná mrtvola v ulicích Nočního města. Možná ale dostane druhou šanci…

Nájemná samurajka Molly, drsná holka s tělem gymnastky a rukama kouzelníka, ho dovede za překupníkem, který jim dohodí bezva kšeft. Case dají na černé klinice do pucu, aby mohl znovu cválat matrixem, a dokonce mu přislíbí i nějaký ten upgrade navíc. Má to však háček: jeho nový zaměstnavatel Armitage není tak docela tím, za koho se vydává, a z domnělého dreamjobu se stává nefalšovaná noční můra. Klasické dílo žánru science-fiction, vyznamenané cenami Hugo a Nebula i Pamětní cenou Philipa K. Dicka, je označováno za bibli kyberpunku.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Neuromancer.


OneHotBook

 Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte kyberpunkovou bibli.Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.Do soutěže bylo odesláno 242 tipů.

Kdo vyhrál?

Hojaro (246), veam (247), larry (247)

Správná odpověď

Jakou cenu nezískal román Neuromancer?
Pamětní cena Charlese Dickense.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNeuromancer (audiokniha) (Gibson, William )
V tomhle světě je tělo vězením, ze kterého se dá uniknout… Case to zvoral, zatraceně zvoral. Zkoušet ojebat šéfy se nevyplácí – a pro práci v kyberprostoru to platí tuplem. Kdysi… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.