Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Když zmizela

Kdo byla ve skutečnosti žena, která zmizela v norském Sandefjordu? Opravdu to byla obětavá matka chránící bezpečí svého syna, nebo pouhá lhářka? Odhalí Selma pravdu? A jak do jejich příběhu zapadá Anastasia?

Odhalená tajemství


V norském Sandefjordu žije Liv svůj nenápadný život v ústraní: samoživitelka, která padá únavou a snaží se vyjít s výplatou. Svému autistickému synovi, jehož největší láskou jsou letadla, nikdy neprozradila svá tajemství ani mu nevyprávěla o svém životě před tím, než se narodil. Pro jeho bezpečí je ale připravena udělat cokoli.

Anastasia se stěhuje do Milána, kde začíná svůj nový život jako modelka. Je žádaná a má spoustu peněz. Jenže všechno má svůj rub a líc, ostře sledované módní přehlídky, sluncem zalité italské paláce i divoké večírky v sídlech boháčů. Zakrátko pochopí, že udělá cokoli, aby z tohoto světa unikla.

V Oslu žije investigativní novinářka Selma. Zabývá se skandály v módním průmyslu, ale zatím se jí nedaří protlačit reportáž do novin. Pak náhle zmizí jakási žena v Sandefjordu. A Selma se chystá rozkrýt největší případ své kariéry.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Když zmizela.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o temnou stránku módního průmysluDo soutěže bylo odesláno 1012 tipů.

Kdo vyhrál?

patril (1013), musilova.hana (1013), petka86 (1014)

Správná odpověď

Jak se jmenuje syn Liv?
Adrian.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKdyž zmizela (Dahl, Alex)
V norském Sandefjordu žije Liv svůj nenápadný život v ústraní: samoživitelka, která padá únavou a snaží se vyjít s výplatou. Svému autistickému synovi, jehož největší láskou jsou letadla, nikdy neprozradila… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.