Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Jak se vyléčit

Pouhé „nebýt nemocný“ není totéž jako být skutečně zdravý. K tomu je potřeba více než jen fungující tělesná schránka a k uzdravení přispívá kromě klasické lékařské léčby také vnitřní klid. Naučte se, jak ho najít.

Doplňkové zdroje síly k sebeuzdravení


Všichni chceme žít zdravý život. Ale pouhé „nebýt nemocný“ zdaleka není totéž jako být skutečně zdravý. Stav opravdového uzdravení pociťujeme pouze tehdy, když se nám daří dobře fyzicky, psychicky i sociálně. Cesta k tomuto stavu je úzce spjata s našimi zkušenostmi a postoji. Tato kniha ukazuje vše, co k tomu potřebujeme. Ať už jde o případ vážné nemoci, nebo o silnou psychickou zátěž, k uzdravení přispívá kromě klasické lékařské léčby také víra a láska, smysl života a vnitřní klid.

Heinz-Peter Röhr zprostředkovává své dlouholeté znalosti, zkušenosti, podněty k zamyšlení a cvičení do praktického průvodce holistickým léčením a sebeléčením. Spiritualita a psychologie jsou zde představeny jako doplňkové zdroje síly k uzdravení.

Přečtěte si náš článek k soutěži.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Portál vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Jak se vyléčit.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Portál nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 586 tipů.

Kdo vyhrál?

Hadza (588), blapin (589), daniku (589)

Správná odpověď

Co původně vystudoval Heinz-Peter Röhr?
Pedagogiku.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJak se vyléčit (Röhr, Heinz-Peter)
Osvobození duše od viny a studu
Všichni chceme žít zdravý život. Ale pouhé „nebýt nemocný“ zdaleka není totéž jako být skutečně zdravý. Stav opravdového uzdravení pociťujeme pouze tehdy, když se nám daří dobře fyzicky, psychicky i… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.