Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Když se zvěrolékař ožení

Vydejte se spolu s Jamesem Herriotem na cesty mezi odlehlými farmami a malebnými vesničkami v Yorkshire Dales a začtěte se do vtipných, hřejivých, ale někdy i smutných příběhů jeho zvířecích pacientů.

Svět Jamese Herriota


Nahlédněte do kouzelného a nezapomenutelného světa Jamese Herriota, nejoblíbenějšího veterináře na světě, a jeho vtipných, hřejivých, ale někdy i smutných příběhů zvířecích pacientů.

Mladý veterinář Herriot se konečně oženil s milovanou Hele­nou, ale jinak se v jeho životě moc nezměnilo. Stále pracuje v ordinaci Skeldale House v městečku Darrowby, cestuje mezi odlehlými farmami na svazích kopců a malebnými vesničkami v proměnlivém podnebí Yorkshire Dales a stará se o jejich čtyřnohé – a někdy i dvounohé – obyvatele, bojuje s rozmary a tvrdohlavostí svých chlupatých pacientů a s nedobytnými peněženkami jejich rázovitých majitelů. A stále zůstává v úžasu nad rozmanitostí a nikdy nekončícími výzvami venkovské veterinární praxe. Společnost mu dělají mírně chaotický kolega Siegfried, jeho lehkomyslný bratr, věčný student Tristan a přísná hospodyně paní Hallová, které čtenáři už dobře znají.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Když se zvěrolékař ožení.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o příhody nejoblíbenějšího veterináře na světěDo soutěže bylo odesláno 802 tipů.

Kdo vyhrál?

Sar (802), nitka-a (802), jiji (804)

Správná odpověď

Kde studoval James Alfred Wight veterinární školu?
V Glasgow.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKdyž se zvěrolékař ožení (Herriot, James)
Nahlédněte do kouzelného a nezapomenutelného světa Jamese Herriota, nejoblíbenějšího veterináře na světě, a jeho vtipných, hřejivých, ale někdy i smutných příběhů zvířecích pacientů. Po téměř 30 letech vychází v novém vydání… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.