Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Muž, který chtěl být milován, a kocour, který se do něj zamiloval

Co je skutečným smyslem života? Christian si myslel, že jím je úspěch a luxusní život, ale po uzavření velkého obchodu si uvědomí, že se zdaleka necítí tak, jak čekal. Pomůže mu putování pokojnou přírodou uvědomit si, po čem skutečně touží?

Honba za dokonalostí


Christian je bohatý realitní makléř, který vlastní porsche a žije v honosné vile. Když se mu ale konečně podaří uzavřít výnosný obchod, na kterém delší dobu pracoval, vůbec se necítí tak, jak doufal. Sám sebe se ptá: jsou peníze, ambice a úspěch opravdovým klíčem ke štěstí? Od této chvíle začne dostávat tajemné vzkazy, které mu zanechává někdo neznámý. Ty jej zavedou do nedaleké přírodní rezervace, v níž postupně objevuje nečekaná znamení osudu. Jeho putování tak získává spirituální rozměr. Na této dobrodružné pouti se k němu připojí Joshua, kocour, který ho za žádnou cenu nechce opustit. Ztracen v pokojné přírodě plné skrytých krás se Christian setká s bývalým manažerem, který nalezl útěchu v samotě, s tajemnou jeptiškou, mladíkem žijícím mezi zvířaty a dalšími postavami duchovního i světského založení. Ti všichni Christiana postupně přivádějí k zamyšlení nad dokonalostí, o níž se celý svůj dosavadní život pokoušel, ale které ve skutečnosti nikdy nedosáhl. Tato nečekaná pouť mu pomůže pochopit opravdový smysl života a štěstí.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
knihu Muž, který chtěl být milován, a kocour, který se do něj zamiloval.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o putování za smyslem životaDo soutěže bylo odesláno 783 tipů.

Kdo vyhrál?

solitudine (783), Jarous (784), Janca95 (785)

Správná odpověď

Jakou barvu má kocour Joshua?
Rezavou.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMuž, který chtěl být milován, a kocour, který se do něj zamiloval (Leoncini, Thomas)
Štěstí pocítíme, když přijmeme, že i náš život řídí zákony rovnováhy: jednou jsi dole, jednou nahoře. Christian je bohatý realitní makléř, který vlastní porsche a žije v honosné vile. Když se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.