Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Být perfektní nemusí být perfektní

Být ve všem nejlepší a perfektní nemusí být pro náš život vždy nutně dobré. Pokud se totiž necháte bojem za dokonalost příliš strhnout, může vás to ovlivnit negativně. Naučte se zpomalit a zamyslete se, zda není čas přestat s přehnaným perfekcionismem.

Přestaňte se hnát za dokonalostí


Máte dojem, že byste měli být ve všem perfektní? Vaše touha po perfektním výsledku je mnohdy silnější než vy? Raději do úmoru všechno vylepšujete a zdokonalujete? Pak je možná čas se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, zda snaha být ve všem perfektní je skutečně tak perfektní, jak si myslíte. Perfekcionismus může náš život postupně vykrást. Nic nám není dost dobré… ani na nás, ani na druhých. Opravdu chceme žít jako křeček, který běhá ve svém kolečku? Nestálo by za to na chvíli opustit své perfekcionistické snahy a podívat se na to, jak žijeme, s odstupem?

Kniha psycholožky Sharon Martin nabízí řadu strategií, které nám mohou pomoci vystoupit z nekonečného běhu za dokonalostí. Najdeme v ní řadu příkladů ze života, podnětů k zamyšlení, škál zjišťujících, jak jsme na tom s perfekcionismem právě my, a hlavně inspirace a podpory pro změnu svého života. Autorka zařadila také cvičení založená na konceptu mindfulness.

Přečtěte si více v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Portál vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Být perfektní nemusí být perfektní.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Portál nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 406 tipů.

Kdo vyhrál?

Ulicznik (407), miroslavtomasek (410), Ellucy (410)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Být perfektní nemusí být perfektní?
Méně než dvě stě dvacet.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBýt perfektní nemusí být perfektní (Martin, Sharon)
Zvládejte svůj perfekcionismus
Máte dojem, že byste měli být ve všem perfektní? Vaše touha po perfektním výsledku je mnohdy silnější než vy? Raději do úmoru všechno vylepšujete a zdokonalujete? Pak je možná čas… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.