Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Na viděnou v Havaně

Marisol vyrostla na romantických příbězích své babičky Elisy, ale ani v nejmenším by ji nenapadlo, že také ona najde v krásné a zároveň nebezpečné zemi velkou lásku. Bude mít, stejně jako kdysi babička, dostatek odvahy, aby bojovala za svou lásku?

Nebezpečná láska


Havana, 1958. Dcera cukrového barona, devatenáctiletá Elisa Perezová, jež je součástí kubánské smetánky, žije stranou rostoucích politických nepokojů – dokud si nezačne tajnou aféru s vášnivým revolucionářem…

Miami, 2017. Marisol Ferrerová, novinářka na volné noze, vyrůstala na romantických příbězích své babičky Elisy, která byla během revoluce spolu se svou rodinou donucena uprchnout z Kuby. Elisiným posledním přáním bylo, aby Marisol rozptýlila její popel v její rodné zemi.

Po příjezdu na Kubu Marisol čelí kontrastu mezi tropickou, nadčasovou krásou Kuby a nebezpečnou politickou situací. Když se na světlo dostane hluboko pohřbená minulost její rodiny a Marisol se zamiluje do muže s řadou tajemství, nezbývá jí než pomocí babiččiny minulosti pochopit, co znamená skutečná odvaha.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Na viděnou v Havaně.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte boj o lásku pod rozpáleným kubánským sluncemDo soutěže bylo odesláno 864 tipů.

Kdo vyhrál?

Mio1979 (864), Hojaro (866), tetina (868)

Správná odpověď

Kolik dětí měla Elisa?
Jedno.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa viděnou v Havaně (Cleetonová, Chanel)
Přijela na Kubu splnit poslední přání své babičky – aby odhalila rodinné tajemství skryté od Castrovy revoluce... Havana, 1958. Dcera cukrového barona, devatenáctiletá Elisa Perezová, jež je součástí kubánské smetánky, žije… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.