Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Underground: Revoluce

Pod povrchem bublá revolta a ulice Praha City už dávno nejsou plné šťastných tváří. Pod září neonů totiž obchází strach, a to nejen běžné obyvatele, ale i ty vlivné, na které má spadeno Zodiak. Kdo se skrývá pod tímto pseudonymem? To si přečtěte právě nyní.

Vraždy mezi elitou


Svět se ponořil do temnoty, ale Praha City je šťastné město plné neonů a milionů spokojených lidí. Alespoň to tvrdí zprávy City News. Jenže i redaktoři všudypřítomného televizního kanálu vědí, že pod povrchem bublá revolta. Korporace se rozpadají a po mnoha letech se chystají volby, které přinášejí nejen slovní přestřelky, ale i krev v ulicích. V těch ulicích, po nichž prý kráčí Digitální Mesiáš, jenž přišel spasit svět poté, co čarodějky selhaly.

Detektiv Petr Vachten má ale jiné starosti. Umírají vlivní lidé a do City News přicházejí informace od jejich vraha, který si říká Zodiak. A co je nejhorší – digitální mládež propadla kouzlu retrorapových verzí písní Hany Zagorové!

Vítejte v postapunkovém světě Františka Kotlety, který očaroval tisíce českých čtenářů a stal se bestsellerem lockdownů v roce 2020, 2044, 2056, 2077 a v doplněné verzi i v roce 2103.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Underground: Revoluce.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte bestsellerový román z postapunkového světaDo soutěže bylo odesláno 313 tipů.

Kdo vyhrál?

musilova.hana (313), Josef (313)

Správná odpověď

Která z linek metra v Praha City leží v největší hloubce?
Linka U.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeUnderground: Revoluce (Kotleta, František)
Svět se ponořil do temnoty, ale Praha City je šťastné město plné neonů a milionů spokojených lidí. Alespoň to tvrdí zprávy City News. Jenže i redaktoři všudypřítomného televizního kanálu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.