Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Staré sídlo

Co má společného starý dům v rekonstrukci a svatební fotografka? To Libby brzy zjistí… Po smrti svého otce se cítí osamělá, proto přijme nabídku k fotodokumentaci oprav sídla. Co skrývá starý skleník?

Kouzlo starého domu


Libby má špatné období a po smrti otce si připadá osamělá. Jediné, co ji drží nad vodou, je přítelkyně Sierra a práce svatební fotografky. Ta ji zavede do historického sídla Woodmont, jehož majitelkou je Elaine Grantová.
Snaží se sídlo obnovit, vrátit mu někdejší půvab a otevřít ho co nejdřív veřejnosti. Mladá fotografka se jí hned zalíbí, a tak jí zadá úkol udělat fotodokumentaci oprav. Libby na první pohled okouzlí starý skleník obrostlý zimolezem i dávné příběhy, které jsou s ním spojené.
Když nakonec dokáže posbírat odvahu, aby vyklidila kancelář svého otce, najde dopis, který převrátí naruby vše, co si dosud myslela, že ví o svých rodičích, o sobě i o sídle Woodmont.Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Staré sídlo.
logo_Cosmopolis_120x60

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběh starého domuDo soutěže bylo odesláno 1172 tipů.

Kdo vyhrál?

babickactenarka (1172), Babus1234 (1173), Marci55 (1174)

Správná odpověď

Do kdy můžete u nás v soutěži získat i druhou knihu stejné autorky s názvem Dům v zátoce?
Do 24. ledna 2022.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStaré sídlo (Taylor, Mary Ellen)
Libby má špatné období a po smrti otce si připadá osamělá. Jediné, co ji drží nad vodou, je přítelkyně Sierra a práce svatební fotografky. Ta ji zavede do historického sídla… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.