Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Dům v zátoce

Existuje lepší záminka pro nový začátek, než nečekané dědictví v podobě nemovitosti v malém městečku ve Virginii? Lucy dostane příležitost to zjistit... Podaří se jí přitom objevit, kdo je jejím otcem?

Cesta domů a pátrání po předcích


Jaké to je přijít poprvé v životě domů?
Lucy plní poslední přání své matky a vrací se do rodného města ve Virginii. Cesta přes celé Státy pro ni znamená šanci na nový, lepší život. Získala totiž nečekané dědictví v podobě nemovitosti jménem Zimní vilka. Není to polorozpadlý domek, jak očekávala, ale velký dům, na němž se podepsal zub času. Sídlo s mnoha zákoutími, která skrývají tajemství, vášně a zrady několika generací. A Lucy doufá, že právě tady by mohla najít odpověď na otázku, kterou matka nikdy nezodpověděla. Kdo je její otec?
Dědictví dostane, jen když splní několik podmínek, jinak přijde na řadu další z řady dědiců, charismatický Hank. Je proto odhodlaná udělat cokoliv, aby si dům udržela. Pomáhá jí v tom celé městečko, které si ji rychle oblíbí. Lucy postupem času zjišťuje víc o historii své rodiny, ale hlavně o sobě samé. Během pátrání po svých předcích totiž najde něco, co dosud neměla; domov, rodinu a lásku.


Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dům v zátoce.


logo_Cosmopolis_120x60

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hledání pravdy a rodinyDo soutěže bylo odesláno 1357 tipů.

Kdo vyhrál?

allebra (1358), lebroka (1358), ludek (1358)

Správná odpověď

Pod jakým pseudonymem píše Mary Ellen Taylor thrillery ?
Mary Burton.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDům v zátoce (Taylor, Mary Ellen)
Jaké to je přijít poprvé v životě domů? Lucy plní poslední přání své matky a vrací se do rodného města ve Virginii. Cesta přes celé Státy pro ni znamená šanci na nový,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.