Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Chata ve Švýcarsku

Relaxace mezi vrcholky švýcarských Alp s hrnkem horké čokolády a hlavně bez mužů pro Minu vypadá jako ideální příležitost, jak si srovnat život. Jenže jí cestu zkříží neznámý krasavec a vše dopadne jinak.

Spousta čokolády, žádní muži


Zabalte si kufry a vypravte se k zasněženým vrcholkům švýcarských Alp. Je načase si užít výhled do krásné krajiny a vychutnat si přitom sametovou horkou čokoládu, výborné sýry a úžasnou romantiku.

Mina věří, že šálek horké čokolády dokáže vyřešit všechny trable. A právě to teď potřebuje. Má za sebou totiž pořádný trapas – její poslední milostná eskapáda se stala okamžitým hitem internetu.

Se sbalenými kufry a jasným cílem dát si do pořádku život se Mina rozhodne utopit svůj žal v té nejlepší horké čokoládě na světě. A Mina moc dobře ví, kde ji najít – v útulné chatě své kmotry, která se nachází ve Švýcarsku.

Plán je jednoduchý: litry čokolády, žádní muži. Tedy jen do chvíle, než ho zkomplikuje neznámý krasavec, který Mině zkříží cestu ve vlaku do Alp…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Chata ve Švýcarsku.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o román s vůní horké čokolády


Soutěžní otázka

Jak se jmenoval Minin poslední přítel?

Johan.
Martin.
Simon.


Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.


Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeChata ve Švýcarsku (Julie, Caplinová)
Zabalte si kufry a vypravte se k zasněženým vrcholkům švýcarských Alp. Je načase si užít výhled do krásné krajiny a vychutnat si přitom sametovou horkou čokoládu, výborné sýry a úžasnou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.