Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Poslední věta

Dokáží Karina s Richardem zapomenout na vzájemné křivdy a minulost dříve, než bude pozdě? Jak Richardovi slábnou svaly i dech, krátí se jim také čas. Přečtěte si, jestli ho kdysi znesvářená dvojice využije ke smíření.

Čas na odpuštění se krátí


Ještě před osmi měsíci sklízel vynikající koncertní klavírista Richard s procítěným projevem a bezchybnou technikou ovace vestoje po celém světě. Dnes má ALS, amyotrofickou laterální sklerózu: ochrnula mu celá pravá paže a nepohne prsty. Ztráta schopnosti pohybovat rukou mu připadá jako smrt, ztráta opravdové lásky nebo rozvod – jeho rozvod. Ví přitom, že brzy přijde i o levou ruku.

Karina před třemi lety sundala ze stěny svatební fotku, a místo ní si pověsila zrcadlo. Obrátit list však ještě nedokázala. Paralyzují ji výmluvy a strach, žije nenaplňující život učitelky klavíru a bojí se věnovat se kariéře, kterou v mládí opustila. Podle ní za všechno může Richard a jejich nevydařené manželství.

Když se Richardova nemoc zhorší a už nemůže žít sám, Karina se o něj začne neochotně starat. Zatímco mu slábnou svaly, hlas i dech, kdysi znesvářená dvojice se společně snaží smířit se s minulostí dřív, než bude pozdě.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Poslední věta.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o smíření s minulostí i budoucnostíDo soutěže bylo odesláno 920 tipů.

Kdo vyhrál?

Lube (920). Tynka733 (920), veam (921)

Správná odpověď

Jak se jmenuje dcera Kariny a Richarda?
Grace.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePoslední věta (Genova, Lisa)
Ještě před osmi měsíci sklízel vynikající koncertní klavírista Richard s procítěným projevem a bezchybnou technikou ovace vestoje po celém světě. Dnes má ALS, amyotrofickou laterální sklerózu: ochrnula mu celá pravá… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.