Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Poselství náčelníka Dana George

Dan George byl nejen náčelníkem severoamerického indiánského kmene, ale také básník, spisovatel a herec. Jeho texty doplněné o vlastní vzpomínky si můžete přečíst v knize, která je univerzálním poselstvím pro celé lidstvo.

Moudro starých indiánů


„Náčelník Dan George, herec, básník, filozof, bojovník za lid Prvních Národů, milující otec rozsáhlé rodiny“ – takto začíná biografická skica od Harietty Shlossbergové v novém přepracovaném vydání knihy kanadského bestselleru Poselství náčelníka Dana George. České veřejnosti je náčelník Dan George znám jako filmový otec Dustina Hoffmana z legendárního filmu Arthura Penna Malý velký muž.

Poselství náčelníka Dana George obsahuje kombinaci indiánské prózy a poezie, výmluvně proložené ilustracemi Helmuta Hirnschalla.

V tomto vydání se nachází mimo jiné i slavný proslov náčelníka Dana George ke kanadskému Kongresu Žalozpěv pro Konfederaci. Tato kniha svým hluboce poetickým a duchovním obsahem přináší univerzální poselství pro lid všech národů světa.

Ve spolupráci s překladatelkou Blankou Ježkovou vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Poselství náčelníka Dana George.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte hluboké poselství indiánského náčelníkaDo soutěže bylo odesláno 916 tipů.

Kdo vyhrál?

DANIELA1 (916), Maskot (916), atekram (916)

Správná odpověď

Kterého kmene byl Dan George náčelníkem?
Kmene Tsleil-Waututh.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePoselství náčelníka Dana George (George, Dan)
"Náčelník Dan George, herec, básník, filozof, bojovník za lid Prvních Národů, milující otec rozsáhlé rodiny" – takto začíná biografická skica od Harietty Shlossbergové v novém přepracovaném vydání knihy kanadského bestselleru… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.