Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Pod dohledem

Žít v Melville Heights neznamená pouze to, že máte dům v jedné z nejkrásnějších bristolských čtvrtí, ale i to, že jste neustále tak trochu pod dohledem. A právě to se dost možná brzy vymstí Tomovi Fitzwiliamovi. Přečtěte si, jestli vyplave na povrch, co skrývá.

Tajný život Toma Fitzwiliama


Melville Heights patří k nejhezčím čtvrtím v Bristolu. Na takovém místě se přece brutálně nevraždí. Jenže… každý tu má svoje tajemství. A každý je trochu pod dohledem.

Toma Fitzwiliama, ředitele školy, mají všichni rádi, i jeho nová sousedka Joey Mullenová se do něj rychle zamiluje. Je přesvědčená, že o jejím poblouznění nikdo neví, jenže Tomův syn Freddie bedlivě sleduje dění v blízkém okolí a neunikne mu, že se Joey vůči jeho otci chová zvláštně.

O pár ulic dál bydlí studentka Jenna, která má podezření, že ředitel není až tak bezúhonný, jak se zdá. Projevuje nezvyklou náklonnost její nejlepší kamarádce a Jennina máma je přesvědčená, že jí Fitzwilliam ztrpčuje život.

A už dvacet let před těmito událostmi se jistá školačka v tajném deníku vyznává z lásky ke svému pohlednému mladému angličtináři…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Pod dohledem.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o důkaz, že v lepší čtvrti nežijí lepší lidéDo soutěže bylo odesláno 1541 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

flastr (1541), zurekpetr (1545), Remek (1548)

Správná odpověď

Kolik synů má Lisa Jewellová?
Žádného.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePod dohledem (Jewellová, Lisa )
Každý má svoje tajemství. Ale ne vždy je dobře skryté. Melville Heights patří k nejhezčím čtvrtím v Bristolu. Na takovém místě se přece brutálně nevraždí. Jenže… každý tu má svoje tajemství. A každý… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.