Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Rituály vody

Kdo zavraždil první lásku inspektora Ayaly a proč si dal tu práci a nastražil důkazy tak, aby ukazovaly na účastníky letního archeologického tábora, který proběhl už před mnoha lety, a zejména na Ayalu? Na to se pokuste přijít společně s ním.

Smyčka se stahuje

Inspektor Ayala se vrací na scénu za velmi dramatických okolností: kvůli zranění hlavy, které utrpěl během vyšetřování předchozího případu, trpí ztrátou řeči, rodinný život se mu hroutí a do toho jej dostihne vlastní minulost.

Vysoko v horách je nalezena mrtvola jeho první milé a vychází najevo, že způsob, jakým byla zavražděna, odpovídá dávnému keltskému rituálu. Stopy vedou k okruhu lidí, kteří se kdysi zúčastnili letního archeologického tábora, a inspektor Ayala byl jedním z nich.

Na povrch vyplouvají další dávno zapomenuté temné události a vrah stahuje smyčku…

Ve spolupráci se značkou Vendeta
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Rituály vody.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte dramatický návrat inspektora Ayaly

Soutěžní otázka

Do jaké série patří kniha Rituály vody?

Tichý sníh.
Kraken.
Sněžné město.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRituály vody (Sáenz de Urturi, Eva García)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.