Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy V nejlepším věku

Život po padesátce může být skvělý. Že se vám tomu nechce věřit a naopak jste tímto životním jubileem otrávená? Naučte se ho vnímat pozitivně a inspirujte se v knize Martiny Kemrové, která z vlastní zkušenosti ví, že to jde.

Padesát je nejlepší věk


Je ti padesát, což není šestnáct, a máš pocit, že jsi stará, život skončil a čeká tě už jen cesta pouští všednosti do hrobu. Tělo bolí, kůže povoluje, nezdá se, že by svět byl ústřice, která se nechá jen tak vysrknout. Zkrátka, není lehké nacházet motivaci vyskočit ráno z postele a s úsměvem na rtech čelit realitě. Na druhé straně, je pořád dost věcí, které za to stojí. Jsou jiné, než když nám bylo dvacet, ale zato jsou prověřené časem.

Říká se, že nový zvyk se ukotví, pokud ho budeš dodržovat 28 dní. A tak si autorka řekla, že hodí na papír 28 důvodů, proč je zrovna padesátka, když ne boží, tak fajn věk. Jeden na každý den plus úkol na konci. A schválně jestli i 29. den budeš stejně trudomyslná, jako na začátku. A já ti přísahám, že ne! Chytrý, ironický, a hlavně vtipný průvodce životem moderní ženy v nejlepším věku.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu V nejlepším věku.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o důkaz, že padesátkou život nekončíDo soutěže bylo odesláno 666 tipů.

Kdo vyhrál?

Alla1 (666), nadula61 (666)

Správná odpověď

Kdo je autorem ilustrací v knize V nejlepším věku?
Barbora Balgová.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeV nejlepším věku (Kemrová, Martina)
Bohyně (skoro) nestárnou
Je ti padesát, což není šestnáct, a máš pocit, že jsi stará, život skončil a čeká tě už jen cesta pouští všednosti do hrobu. Tělo bolí, kůže povoluje, nezdá se,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.