Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Mstitel

Záliba v pokeru dovedla Anton Brekkeho až do nelegálního klubu a nakonec ho stála i místo u Kriposu, protože byl zatčen během policejní razie. Za trest musí sloužit na oddělení ve Fredrikstadu, ale vypadá to, že by to nemuselo být na dlouho.

Čerstvá vražda a padesát let starý příběh


Po policejní razii v nelegálním pokerovém klubu je jeden z hráčů a zároveň elitní vyšetřovatel Anton Brekke z Kriposu degradován na policejní oddělení ve Fredrikstadu. Tam se setkává se svým staronovým parťákem Magnusem Torpem a spolu s ním se během policejní hlídky jako první ocitají na místě vraždy.

Vyšetřování postupně nabírá na obrátkách, když se ukáže, že se jedná o dílo sériového vraha.

San Francisco 1961. Sedmnáctiletý norský rodák Daniel Larsen alias Danny přijíždí do federální věznice Alcatraz, kde si má odpykat doživotní trest za ozbrojenou loupež a pokus o vraždu policisty. O 33 let později navštěvuje Alcatraz mladý norský pár. Zde se setkávají s Američanem Williamem, jenž jim vypráví příběh o jejich krajanovi, kterého tam poznal.

Existuje nějaké spojení mezi vraždami v Norsku a padesát let starým příběhem o Dannym? Anton se okamžitě chopí případu a možnosti návratu ke Kriposu.

Ve spolupráci s Edice Knihy Omega
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Mstitel.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte šanci Antona Brekkeho na návrat ke KriposuDo soutěže bylo odesláno 1350 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Sona (1350), opicka (1351)

Správná odpověď

Kolik knih s Antonem Brekkem vyšlo včetně thrilleru Mstitel?
Tři knihy.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMstitel (Fjell, Jan-Erik)
Po policejní razii v nelegálním pokerovém klubu je jeden z hráčů a zároveň elitní vyšetřovatel Anton Brekke z Kriposu degradován na policejní oddělení ve Fredrikstadu. Tam se setkává se svým… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.