Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy pro mládež Všechny hvězdy na nebi

Pinebrookská střední škola může být drsné místo, obzvláště pokud se znelíbíte spolužákům a musíte jejich posměškům čelit úplně sami. Ellory se o tom v posledním ročníku přesvědčí na vlastní kůži. Zvládne to vydržet až do maturity?

Sonda do života americké středoškolačky


Tenkrát – Bex, Jenni, Ellory a Ret jsou čtyři nerozlučné kamarádky z Pinebrookské střední. Všechny se otáčejí kolem elektrizující a svéhlavé Ret. Každá má své vlastní místo v jejich soukromé sluneční soustavě. Pak ale na party přijde nečekané setkání. Ellory potká Matthiase a jejich čtveřice se začne pomalu, ale jistě rozpadat, aby se v závěru musela potýkat s řadou tajemství, zrad i šokujících událostí, jež mají všechno navždy změnit.

Teď – Ellory musí sama čelit čtvrtému ročníku – bez přítele i kamarádek. Po dvouměsíčním přerušení školy a létě stráveném daleko od domova se vrací zpátky a musí najít způsob, jak přežít v totálním osamění, vystavená posměškům mnohých spolužáků, až do maturity. Najde Ellory sílu, aby čelila svým vlastním lžím a minulosti, jež ji pronásleduje na každém kroku? Strhující sonda do současného světa amerických středoškoláků a duše mladé dívky, s níž si osud pohraje víc, než si kdy dokázala představit. Jak Ellory obstojí?

Ve spolupráci se značkou King Cool
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Všechny hvězdy na nebi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o drsný rok na americké středníDo soutěže bylo odesláno 1366 tipů.

Kdo vyhrál?

olly (1368), honzik (1369)

Správná odpověď

Odkud pochází Kit Frick?
Z Pittsburghu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVšechny hvězdy na nebi (Frick, Kit)
Tenkrát – Bex, Jenni, Ellory a Ret jsou čtyři nerozlučné kamarádky z Pinebrookské střední. Všechny se otáčejí kolem elektrizující a svéhlavé Ret. Každá má své vlastní místo v jejich soukromé… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.