Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Den, který nikdy nepřijde

Paul Mulchrone se pouští do svého prvního případu v roli soukromého očka a hned se setká s celou řadou zapeklitých situací. Muž, kterého má na objednávku sledovat, totiž není žádný andílek a vznáší se kolem něj celá řada otázek.

Tajný život stavebního magnáta Hartigana


Paul Mulchrone zakládá detektivní kancelář. Je bez peněz, bez parťáka a bez partnerky (neposlouchej, Maggie) – ale dostal svůj první případ! Na zakázku žárlivé milenky bude sledovat stavebního magnáta Hartigana. Právě toho, jenž stojí před dublinským soudem za vytunelování peněz klientů, kteří kupodivu chtěli bydlet. Právě toho, jehož společník byl nalezen kupodivu zavražděný. Právě toho, jehož druhý společník se před lety rozhodl stavět na pozemku, kde sídlil hokejový oddíl Bunnyho McGarryho. Kupodivu: když totiž nemáte problémy s Bunnym, nemáte žádné.

Přidejme zhrzenou sestřičku Brigit, která přivazuje chlípné doktory k postelím; policistu Wilsona, který na mrtvoly fakt nemá žaludek; mesiášského kazatele Frankse, bandu squatterů se záluskem na data jisté banky, dav rabujících demonstrantů – a samozřejmě Dublin, protože nikde jinde tohle všechno najednou nenajdete. Kdo to dokáže smíchat a znovu rozplést tak, aby ty nejméně pravděpodobné dílky skládačky do sebe přesně zapadly? Jedině Caimh McDonnell.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Den, který nikdy nepřijde.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte drsnou detektivku okořeněnou irským humoremDo soutěže bylo odesláno 513 tipů.

Kdo vyhrál?

jiji (513), docka (513)

Správná odpověď

Jak se jmenuje první díl dublinské trilogie?
Muž bez tváře.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDen, který nikdy nepřijde (McDonnell, Caimh)
Paul Mulchrone zakládá detektivní kancelář. Je bez peněz, bez parťáka a bez partnerky (neposlouchej, Maggie) – ale dostal svůj první případ! Na zakázku žárlivé milenky bude sledovat stavebního magnáta Hartigana.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.