Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Tantrický sex a menopauza

Neprovozujte sex pouze pro sex samotný, ale využijte ho ke zlepšení svého zdraví, zvýšení sebevědomí a znovunabytí emocionální rovnováhy. V období menopauzy k tomu máte tu nejlepší příležitost, tak se nebojte ji využít.

Zažehněte znovu svoji sexualitu


Jako ženy žijeme v těsném spojení se svým tělem – skrze menstruaci, těhotenství, porod, mateřství a menopauzu. Každý z těchto přechodů nás v mnoha směrech změní a většinu z nich také oslavujeme. Menopauza však často v ženách vyvolá sklíčenost, jako kdyby naše těla byla poškozená nebo nedostačující, obzvlášť v oblasti sexuality a intimity. K menopauze můžete ale přistoupit také radikálně pozitivním způsobem, zaplaveny pocitem vitálního probuzení a znovu–zažehnutí ženské sexuality, kreativity a spirituality.

Autorka několika bestsellerů o vědomém milování Diana Richardson a psychoterapeutka Janet McGeever, obě také učitelky tantry, vám ve své nejnovější knize vysvětlují, co můžete v menopauze očekávat na fyzické, emocionální a spirituální úrovni a co může znamenat pro partnerský vztah. Podrobně zde popisuje tantrické techniky a cvičení, které vám pomohou spojit se s intuitivní moudrostí vašeho těla a srdce a pomohou vám osvobodit se od očekávání výkonu konvenčního sexu. Vysvětlují, v čem je tantra ženám v menopauze blízká a jak jejich těla přirozeně vstupují do tantričtější fáze zaměřené na kreativitu a spiritualitu. Prozkoumejte, jak se dá sex praktikovat nejen pro sex samotný, ale také pro zlepšení zdraví, vztahů, sebeovládání, emocionální rovnováhy a k dosažení rozšířeného vědomí. Využijte menopauzu k prohloubení své důvěry v dokonalost fungování ženského těla a začněte prožívat skutečnou intimitu a hlubokou lásku na úrovni, která byla dosud nepředstavitelná.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Tantrický sex a menopauza.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte průvodce světem sexu po menopauzeDo soutěže bylo odesláno 326 tipů.

Kdo vyhrál?

wercaf (326), Had (328)

Správná odpověď

Jakou vazbu má kniha Tantrický sex a menopauza?
Brožovanou.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTantrický sex a menopauza (McGeever, Janet – Richardson, Diana)
praktiky pro spirituální a sexuální obnovu
Jako ženy žijeme v těsném spojení se svým tělem – skrze menstruaci, těhotenství, porod, mateřství a menopauzu. Každý z těchto přechodů nás v mnoha směrech změní a většinu z nich… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.