Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Láska k nedokonalým věcem

V životě na vás mohou působit různé tlaky a je jen na vás, jak se s nimi vyrovnáte. Podle zen-buddhistického mnicha Haemina Sunima je nejlepší recept být sám sebou a v jeho publikaci si můžete přečíst, jak na to.

Ke spokojenosti není třeba dokonalosti


Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jiní reagují tím, že se usilovněji věnují svým povinnostem v práci, ve škole nebo doma, v naději, že to přinese štěstí jim samotným i jejich nejbližším. Co když ale stačí být prostě sám sebou? Stejně jako když v letadle dostaneme pokyn nasadit kyslíkovou masku napřed sobě a teprve pak pomáhat ostatním, musíme být nejprve v míru sami se sebou, než budeme moci být v míru se světem kolem sebe.

V tomto krásném pokračování svého mezinárodního bestselleru Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte se zen-buddhistický mnich Haemin Sunim s moudrostí sobě vlastní věnuje tématu péče o sebe a tvrdí, že pouze přijetím sebe sama – a všech nedostatků, díky kterým jsme sami sebou – můžeme dosáhnout soucitných a naplňujících vztahů s partnerem, rodinou a přáteli.

Kniha Láska k nedokonalým věcem, kterou doprovází vice než třicet pět barevných ilustrací, potěší vaše oči i srdce a pomůže vám mít rádi sebe, svůj život a každého, kdo do něj patří.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Láska k nedokonalým věcem.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o návod, jak mít rád sebe i své nedostatkyDo soutěže bylo odesláno 928 tipů.

Kdo vyhrál?

sylver (933), caezy (936), Mio1979 (936)

Správná odpověď

Kde se narodil Haemin Sunim?
V Jižní Koreji.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLáska k nedokonalým věcem (Sunim, Haemin)
Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost
Malými kroky k velkým životním změnám. Od autora bestselleru Věci, které uvidíte jen když zpomalíte. Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.