Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 naučné publikace Rodič – leader

Napadlo by vás, že rodinu lze řídit podobnými metodami jako firmu? Michaela Holišová si vyzkoušela jak vedení zaměstnanců, tak mateřství a podobností mezi oběma rolemi našla až překvapivě mnoho. Inspirujte se jejími zkušenostmi shrnutými v knize.

Rodina je malý tým


Žijeme dva životy? Nebo dokonce víc? Jsme matky, manželky, kuchařky, manažerky… Pohybujeme se během dne v několika oddělených rolích? A stíháme ve všech excelovat?

Sama autorka prožila stejnou zkušenost, jako většina z nás. Až se jednoho dne zastavila, aby si uvědomila, že žijeme jen jeden život a hrajeme jen jednu roli – tu svou. Sami za sebe.

Kniha, kterou držíte v ruce, není plná životních pravd, není univerzálním návodem na šťastný život v harmonii s rodinou i pracovním týmem. Vychází z reálného života, popisuje situace, které nastávají a mohou nastat a je ve svém základu inspirací, jak nastavit systém a komunikaci v rodině i týmu tak, aby vše fungovalo, pokud možno bez kolizí.

Myslíte si, že nastavení procesů ve firmě nemá s procesy v rodině nic společného? Omyl! Michaela Holišová vám se své knize ukáže, že koučovat nově vznikající firmu je prakticky totéž jako koučovat tříleté dítě, kterému se nechce do školky. Vychází ze svých zkušeností trojnásobné matky a manažerky několika firem, ze svého vlastního podnikání i praxe lektora a kouče.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Rodič – leader.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o inspiraci, jak koučovat vlastní rodinuDo soutěže bylo odesláno 318 tipů.

Kdo vyhrál?

karolina1979 (320), cupek (321)

Správná odpověď

Jaký obor vystudovala Michaela Holišová?
Podniková ekonomika a management.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRodič-leader (Holišová, Michaela)
Inspirace na harmonický život od trojnásobné matky a úspěšné manažerky. Žijeme dva životy? Nebo dokonce víc? Jsme matky, manželky, kuchařky, manažerky… Pohybujeme se během dne v několika oddělených rolích? A stíháme… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.