Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Helix

Jak souvisí genetická klinika a její neoficiální výzkum s tím, že je z několik míst v různých koutech světa hlášen výskyt podivných zvířat a plodin? A jak do těchto událostí zapadá smrt amerického ministra zahraničí?

Riziko neoficiálních genetických výzkumů


Americký ministr zahraničí během státní návštěvy Mnichova zemře. Během pitvy na jeho srdci nalezli zvláštní znamení, nejspíš způsobené bakteriemi.

V Brazílii, Tanzanii a Indii zaměstnanci mezinárodní chemické společnosti objevují plodiny a zvířata, které by neměly existovat.

Ve stejnou chvíli se Helen a Greg obrací na genetickou kliniku, která by jim měla pomoci s umělým oplodněním. Doktor jim vypráví o neoficiálním výzkumném programu, díky kterému se už narodilo více než sto „speciálních” dětí. Ale pak jedno z těch dětí zmizí a všechno nasvědčuje, že události spolu souvisí…

Ve spolupráci s Edicí Knihy Omega
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Helix.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o děsivý scénář z genetické laboratořeDo soutěže bylo odesláno 982 tipů.

Kdo vyhrál?

Hojaro (982), ivvoj (982)

Správná odpověď

Kde žije Marc Elsberg?
Ve Vídni.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHelix (Elsberg, Marc)
Americký ministr zahraničí během státní návštěvy Mnichova zemře. Během pitvy na jeho srdci nalezli zvláštní znamení, nejspíš způsobené bakteriemi. V Brazílii, Tanzánii a Indii zaměstnanci mezinárodní chemické společnosti objevují plodiny a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.