Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Černá ozvěna

Harry Bosch si s Billym Meadowsem prošel ve válce ve Vietnamu peklem, proto, když má vyšetřit jeho vraždu, pustí se do případu se vší vervou. Válečná traumata se mu však znovu připomenou, a to nejen při pohlédnutí do tváře oběti, ale i během vyšetřování.

Pátrání v podzemí i ve vysokých vrstvách

Mrtvý muž nalezený u odpadní výpusti Mulhollandské přehrady je pro detektiva Harryho Bosche mnohem více než jen další položkou do statistiky obětí trestných činů – s Billym Meadowsem sloužil ve válce ve Vietnamu u tzv. tunelových krys. Společně si prošli peklem, a teď jako by se měla historie opakovat. Tedy alespoň pro Harryho.

Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Černá ozvěna.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte případ zavražděného válečného veterána

Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Soutěžní otázka

Kdy vyšla první kniha s detektivem Harrym Boschem?

V roce 1990.
V roce 1992.
V roce 1994.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČerná ozvěna (Connelly, Michael)
Audiokniha
Když jde člověk s proudem, většinou ho to spláchne do kanálu. Mrtvý muž nalezený u odpadní výpusti Mulhollandské přehrady je pro detektiva Harryho Bosche mnohem více než jen další položkou do… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.