Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy knihy Rituál

Všichni dospělí kolem Edry absolvovali v šestnácti letech Rituál, během kterého Soudce určil, kam se bude jejich život ubírat dál. O samotném obřadu však nikdo nechce nic prozradit, proto si Edra musí odpovědi najít sama a vy se k ní můžete přidat.

Po šestnáctých narozeninách už nic není jako dřív


Rituál – tajemný obřad, během něhož se ze dne na den stanete dospělými. Po Soudcově rozhodnutí už nic nebude stejné jako dřív.

Ve světě, kde je magie každodenní součástí života, lesy ukrývají dávná tajemství a vlastní vůli mohou mít i kameny, oslaví Edra a její kamarádky už brzy šestnácté narozeniny. Více než závěrečné zkoušky ve škole je však trápí Rituál a otázka, kým se v životě stanou. Něco tady totiž nehraje.

O tom, jak vlastně Rituál probíhá a nakolik mohou o svém osudu rozhodovat ony samy, nechce nikdo mluvit. A jelikož dívky nehodlají jen nečinně čekat, vydávají se pátrat na vlastní pěst. Cesta je dovede až k základním otázkám dotýkajícím se jejich životů a postaví je tváří v tvář zlu, které se do jejich světa snaží proniknout.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Rituál.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 783 tipů.

Kdo vyhrál?

Hojaro (783), Miky77 (783)

Správná odpověď

Jaký jazyk studovala Lenka Šíková?
Francouzštinu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRituál (Šík, Jan Marek – Šíková, Lenka)
Rituál — tajemný obřad, během něhož se ze dne na den stanete dospělými. Po Soudcově rozhodnutí už nic nebude stejné jako dřív. Ve světě, kde je magie každodenní součástí života, lesy… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.