Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy knihy Kniha M

Světem se šíří zprávy o neobyčejných schopnostech, které Hemu Džóši získal poté, co zmizel jeho stín. A podobných lidí stále přibývá a ti, kteří prozatím o stín nepřišli si začnou všímat, že nestinní za moc tvrdě platí. Jak?

Neuvěřitelné schopnosti výměnou za vzpomínky

Stejně fascinovaně pozoruje Hemua i Mahnaz Ahmadiová, nadějná mladá lukostřelkyně z Teheránu, která díky svému talentu dostala životní příležitost dostat se na olympiádu. Když se začnou stíny odpoutávat i od dalších lidí, napětí ve světě narůstá – tím spíš, že nestinnost se začne šířit jako lavina a moc, kterou s sebou přináší, není zadarmo.

Maxine Webberová a Orlando Čang jsou mladí manželé, kteří se snaží společně čelit nástrahám tohoto nového světa, přeměněného k nepoznání vzpomínkami nestinných lidí. Vedou si celkem dobře, do doby, než o stín přijde i Max. Ory i jeho žena Max se ocitají v obtížné situaci, protože Maxiny vzpomínky se pomalu vytrácejí, a ani jeden z nich neví, jak dlouho ještě Max vydrží.

Ve spolupráci se značkou Fobos
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Kniha M.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o fantasy příběh ze světa nestinných

Soutěžní otázka

Kde Peng Shepherd nestudovala?

V Londýně.
Ve Washingtonu, D. C.
V New Yorku.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKniha M (Shepherd, Peng)
Zmizení stínu Hemua Džóšiho během tradičního indického festivalu rozpoutá vlnu pozdvižení a úžasu. Celý svět okouzleně sleduje neuvěřitelné činy Hemua, který se ztrátou stínu získá nové, neuvěřitelné schopnosti. Stejně fascinovaně… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.